DZIEŃ DZIECKA W MAŁASZEWICZACHDrukuj

• 18/06/2016 17:45:03

Dzień Dziecka - oczekiwana przez wszystkie dzieci impreza w Zespole Szkół im. K. Makuszyńskiego w Małaszewiczach zorganizowana została w sobotę 18 czerwca. Rozpoczęcie imprezy ogłosiła Pani Dyrektor Małgorzata Sowa witając i zapraszając do udziału w zabawie wszystkie dzieci i ich rodziców a także zaproszonych gości. Część artystyczna w wykonaniu uczniów upłynęła pod znakiem uroczych popisów tanecznych przedszkolaków, potem uczniów klas I-III oraz najstarszej grupy dziewcząt z zespołu „Obertas” a na koniec zatańczyli chłopcy z najstarszych klas w tańcu breakdance. Goście biorący udział w imprezie otrzymali z rąk uczniów medal „Przyjaciel dzieci” a rodzice wszystkich uczniów zostali odznaczeni medalem „Super rodzina”.

Organizatorzy – Gmina Terespol, Zespół Szkół im. K. Makuszyńskiego i Rada Rodziców  dołożyli starań, aby zapewnić jak najwięcej atrakcji. Tym razem jednak nie wszystko potoczyło się według scenariusza, gdyż z przyczyn od organizatorów niezależnych wesołe miasteczko dotarło na miejsce ze sporym opóźnieniem, co mimo wszystko przyniosło wymierne korzyści w postaci darmowej cukrowej waty dla dzieci. Z uciech wesołego miasteczka tj. dmuchanej zjeżdżalni i zamku, basenu z piłeczkami, toru przeszkód i nieujeżdżonego byka rodeo można było korzystać w dniu imprezy a ponadto zostaną one udostępnione dzieciom we czwartek – w przeddzień zakończenia roku szkolnego. Na każde dziecko czekał poczęstunek złożony z hot – doga i napoju, a dla rodziców przygotowano grochówkę prosto z kuchni polowej. Tradycją się stało, że „Delikatesy Centrum” ufundowały lody dla wszystkich dzieci uczestniczących w święcie.

W programie znalazły się także liczne gry i konkursy z nagrodami, malowanie „buziek”, zabawy przy muzyce prowadzone przez „Animatorów dobrej zabawy”. Zwolennicy sportu udali się na mecz piłki nożnej drużyn: zwycięskiej seniorów (rodzice) i tej, która pozwoliła się pokonać - juniorów (uczniowie). Równolegle odbywał się teleturniej „Kocham Cię Polsko” oraz loteria  „Szczęśliwy Los”. Impreza odbyła się pod znakiem świetnej pogody i znakomitej frekwencji uczestników.

>>>GALERIA ZDJĘĆ<<<