MENU

WYKAZ NUMERÓW

Wykaz numerów Urzedu Gminy Terespol

ZADAJ PYTANIE WÓJTOWI

OFERTY INWESTYCYJNE

GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ


Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

GMINNE CENTRUM KULTURY


Gminne Centrum Kultury

EKO-BUG

ZWIĄZEK GMIN WIEJSKICH

CEIDG

CENTRALNA EWIDENCJA I INFORMACJA O DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ

mikroporady.pl

SKRZYNKA PODAWCZA

SKORZYSTAJ Z USŁUG PUBLICZNYCH

PROJEKT WROTA LUBELSZCZYZNY


Wrota Lubelszczyzny


PANEL DLA NIEDOWIDZĄCYCH




MIGAM PANEL

Obsługa osób głuchoniemych

Sesja Rady Gminy Terespol

BEZPŁATNY SYSTEM SMS

FACEBOOK

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ



BIP

GMINA TERESPOL NA FACEBOOK


FACEBOOK

USŁUGI OBYWATEL.GOV.PL

KARTA DUŻEJ RODZINY

KARTA DUŻEJ RODZINY

GMINNY PORTAL MAPOWY

Gminny Portal Mapowy

PORTAL MAPOWY

Geoportal


HARMONOGRAM ODBIORU ODPADÓW KOMUNALNYCH

« Grudzień 2018 »
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

BADAM SIĘ, WIĘC MAM PEWNOŚĆ


BADAM SIĘ, WIĘC MAM PEWNOŚĆ

PRAWA PACJENTA


 Biuro Rzecznika Praw Pacjenta

POGODA

RADA GMINY TERESPOL

Przewodniczący Rady Gminy Terespol – Mieczysław Romaniuk

Wiceprzewodniczący Rady Gminy Terespol – Marek Kuć

tel. 834112046
e-mail:
rada@gminaterespol.pl

KOMISJA REWIZYJNA

 

Imię i nazwisko radnego

Funkcja

1.

Jan Krzyżanowski

Przewodniczący

2.

Jolanta Gawryluk

Wiceprzewodniczący

3.

Łukasz Dragun

członek

4.

Gabriel Gryciuk

członek

5.

Zenobia Kopeć

członek

6.

Janusz Semeniuk

członek

7.

Jarosław Wasil

członek

8.

Adam Sepczuk

członek

9.

Mirosław Kijuk

członek

10.

Adam Moroz

członek

11.

Józef Śreniawski

członek

12.

Tomasz Sylwesiuk

członek

13.

Andrzej Jawtoszuk

członek



 

KOMISJA BUDŻETOWO-FINANSOWEJ I SPRAW SPOŁECZNYCH

 

Imię i nazwisko radnego

Funkcja

1.

Tomasz Sylwesiuk

Przewodniczący

2.

Andrzej Jawtoszuk

Wiceprzewodniczący

3.

Adam Sepczuk

członek

4.

Janusz Semeniuk

członek

5.

Mirosław Kijuk

członek

6.

Jolanta Gawryluk

członek

7.

Józef Śreniawski

członek

8.

Jan Krzyżanowski

członek

9.

Adam Moroz

członek

10.

Marek Kuć

członek

 

 

KOMISJA SKARG, WNIOSKÓW I PETYCJI
 

Imię i nazwisko radnego

Funkcja

1.

Adam Sepczuk

Przewodniczący

2.

Mirosław Kijuk

Wiceprzewodniczący

3.

Janusz Semeniuk

członek

4.

Adam Moroz

członek

5.

Jan Krzyżanowski

członek

6.

Andrzej Jawtoszuk

członek

7.

Jolanta Gawryluk

członek

8.

Józef Śreniawski

członek

9.

Tomasz Sylwesiuk

członek

41,006,789 unikalne wizyty