WYBORY SOŁTYSÓW I RADY SOŁECKIEJDrukuj

• 19/03/2015 12:04:48

W trzech miejscowościach zostali wybrani sołtys i rada sołecka:

• w sołectwie Łęgi sołtysem została wybrana pani: Ewa Krzysztofowicz, do rady sołeckiej wybrano: Kołodziejczyk Beata, Matwiejuk Beata, Marciniuk Wiesław, Sereda Mirosław.
  • w sołectwie Krzyczew sołtysem została wybrana pani: Barbara Kopciuszuk, do rady sołeckiej wybrano: Pietraszuk Joanna, Pikuła   Angelika, Zagor Anna.
  • w sołectwie Bohukały sołtysem został wybrany pan: Henryk Łukaszuk, do rady sołeckiej wybrano: Jawtoszuk Andrzej, Klebaniuk Krzysztof, Tarasiuk Krzysztof, Weremczuk Ryszard.

W dniu 19.03.2015 r. zostali wybrani sołtys i rada sołecka:

• w sołectwie Neple sołtysem został: Ryszard Kucharski, do rady sołeckiej wybrano: Mirosław Kozak, Mariusz Stasiak, Tomasz Sylwesiuk.
  • w sołecwie Starzynka sołtysem został: Paweł Kondracki, do rady sołeckiej wybrano: Karol Kondracki, Marzena Romaniuk, Małgorzata Stefaniuk.
  • w sołecwie Kuzawka sołtysem został: Kazimierz Dyczkowski, do rady sołeckiej wybrano:Dariusz Paździoch, Grzegorz Kowaluk, Mirosław Sebastjaniuk.

W dniu 20.03.2015 r. zostali wybrani sołtys i rada sołecka:

• w sołectwie Lechuty Małe sołtysem został: Lubeńczuk Jerzy, do rady sołeckiej wybrano: Głuch Dariusz, Jankowska Barbara, Semeniuk Justyna.
  • w sołectwie Kukuryki sołtysem został: Chmielewska Marta, do rady sołeckiej wybrano: Pietraszuk Krystyna, Łojko Henryk, Lubeńczuk Barbara.
  • w sołectwie Samowicze sołtysem został: Krzyżanowski Jan, do rady sołeckiej wybrano: Stasiak Marek, Wasiluk Antoni, Żuk Tomasz.

W dniu 23.03.2015 r. zostali wybrani sołtys i rada sołecka:

• w sołectwie Lechuty Duże sołtysem został: Pietrusik Marek, do rady sołeckiej wybrano: Iwaniuk Tadeusz, Jakuszko Wiesław, Skrzyszewska Anna.
  • w sołectwie Łobaczew Mały sołtysem został: Puzaitis Anna, do rady sołeckiej wybrano: Oleszczuk Leszek, Puzia Teresa, Stefaniuk Marta, Krzyżanowski Piotr, Hodyniuk Joanna.
  • w sołectwie Łobaczew Duży sołtysem został: Oleszczuk Grzegorz, do rady sołeckiej wybrano: Majczuk Janusz, Rafałko Marzena, Matwiejuk Beata.

W dniu 26.03.2015 r. zostali wybrani sołtys i rada sołecka:

• w sołectwie Kołpin Ogrodniki sołtysem został: Moroz Adam, do rady sołeckiej wybrano: Barszowski Tomasz, Głowacka Maria, Szelest Ryszard.
  • w sołectwie Michalków sołtysem został: Harasimiuk Krzysztof, do rady sołeckiej wybrano: Mocko Anna, Płandowski Jan, Sobolewski Adam, Szelest Krystyna, Waniek Sławomir.
  • w sołectwie Murawiec-Żuki sołtysem został: Chwesiuk Ryszard, do rady sołeckiej wybrano: Chwesiuk Teresa, Janiec Barbara, Płandowski Jarosław.

W dniu 27.03.2015 r. zostali wybrani sołtys i rada sołecka:

• w sołectwie Dobratycze Kolonia sołtysem został: Naumiuk Roman, do rady sołeckiej wybrano: Bielecka Romualda, Bielecki Mariusz, Siwagow Józef.
  • w sołectwie Lebiedziew sołtysem została: Gralak Anna, do rady sołeckiej wybrano: Jaroszuk Ewa, Kisiel Zbigniew, Naumiuk Alina, Roślik Grzegorz, Wołoszko Franciszek.
  • w sołectwie Polatycze sołtysem został: Saczewko Andrzej, do rady sołeckiej wybrano: Kozicki Grzegorz, Suszek Małgorzata, Tomasiak Kazimierz.

W dniu 30.03.2015 r. zostali wybrani sołtys i rada sołecka:

• w sołectwie Zastawek sołtysem została: Śreniawska Anna, do rady sołeckiej wybrano: Bednarczyk Andrzej, Harasimiuk Grzegorz, Śreniawski Krzysztof.
  • w sołectwie Podolanka sołtysem została: Domańska Aneta, do rady sołeckiej wybrano: Domański Jerzy, Popławska Agnieszka, Rubach Marzena, Wieliczko Zofia.
  • w sołectwie Małaszewicze sołtysem została: Korneluk Kamila, do rady sołeckiej wybrano: Niczyporuk Wioletta, Mroczek Karolina, Dąbrowska Katarzyna, Niczyporuk Mariusz.

W dniu 31.03.2015 r. zostali wybrani sołtys i rada sołecka:

• w sołectwie Koroszczyn sołtysem została: Mikitczuk Iwona, do rady sołeckiej wybrano: Darczuk Bożena, Szewczuk Renata, Własiuk Mirosław.
  • w sołectwie Kobylany sołtysem została: Ostapczuk Halina, do rady sołeckiej wybrano: Chwesiuk Wiesław, Gmur Zbigniew, Jóźwik Stanisław, Kidanowicz Ryszard, Moździerz Andrzej.

W dniu 01.04.2015 r. zostali wybrani sołtys i rada sołecka:

• w sołectwie Małaszewicze Duże sołtysem został: Stoma Ryszard, do rady sołeckiej wybrano: Kopeć Zenobia, Szymański Jacek, Marecki Wojciech.
  • w sołectwie Małaszewicze Małe sołtysem został: Kuć Marek, do rady sołeckiej wybrano: Dac Radosław, Głodek Jadwiga, Selerski Adam, Lutyk Bogdan, Szatewicz Monika.

FOTORELACJA: WYBORY SOŁTYSA - ZASTAWEK, PODOLANKA, MAŁASZEWICZE

FOTORELACJA Z WYBORóW SOŁTYSóW I RADY SOŁECKIEJ