MENU

WYKAZ NUMERÓW

Wykaz numerów Urzedu Gminy Terespol

ZADAJ PYTANIE WÓJTOWI

OFERTY INWESTYCYJNE

GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ


Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

GMINNE CENTRUM KULTURY


Gminne Centrum Kultury

EKO-BUG

ZWIĄZEK GMIN WIEJSKICH

CEIDG

CENTRALNA EWIDENCJA I INFORMACJA O DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ

mikroporady.pl

SKRZYNKA PODAWCZA

SKORZYSTAJ Z USŁUG PUBLICZNYCH

PROJEKT WROTA LUBELSZCZYZNY


Wrota Lubelszczyzny



BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ



BIP

PANEL DLA NIEDOWIDZĄCYCH


Standardowa

Niedowidzący

MIGAM PANEL

Obsługa osób głuchoniemych

USŁUGI OBYWATEL.GOV.PL

Sesja Rady Gminy Terespol

BEZPŁATNY SYSTEM SMS

FACEBOOK

GMINA TERESPOL NA FACEBOOK


FACEBOOK

KARTA DUŻEJ RODZINY

KARTA DUŻEJ RODZINY

GMINNY PORTAL MAPOWY

Gminny Portal Mapowy

PORTAL MAPOWY

Geoportal



HARMONOGRAM ODBIORU ODPADÓW KOMUNALNYCH

« Lipiec 2019 »
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

BADAM SIĘ, WIĘC MAM PEWNOŚĆ


BADAM SIĘ, WIĘC MAM PEWNOŚĆ

PRAWA PACJENTA


 Biuro Rzecznika Praw Pacjenta

POGODA

POLECAMY:

NOWY HARMONOGRAM PRACY LEŚNIKÓWDrukuj

  • 03/04/2015 09:55:55

Nowy harmonogram pracy leśników od 01-04-2015r.

W związku z reorganizacją pracy leśników zajmujących się nadzorem nad lasami niestanowiącymi własności Skarbu Państwa na terenie powiatu bialskiego został wprowadzony nowy harmonogram pracy.
Reorganizacja ma na celu przede wszystkim skrócenie czasu cechowania i legalizacji pozyskanego drewna przez właścicieli lasów.

Nadzór nad lasami niestanowiącymi własności Skarbu Państwa
w powiecie bialskim

Lp.

Gmina / Miasto

Dzień i godz. dyżuru

Miejsce dyżuru

Imię i nazwisko leśnika

1.

Gmina Biała Podlaska

Środa 9.00-11.00

Wydział Rolnictwa
i Środowiska p. 216

Michał Hołubiec

TEL.669-214-825

2.

Gmina Drelów

Poniedziałek  9.00-11.00

UG Drelów

Dariusz Adamowicz

TEL.607-144-865

3.

Gmina Janów Podlaski

Poniedziałek  9.00-11.00

UG Janów Podlaski

Marzena Plażuk

TEL.607-145-480

4.

Gmina Kodeń

Czwartek  9.00-11.00

UG Kodeń

Maciej Grodzki

607-146-853

5.

Gmina Konstantynów

Piątek  9.00-11.00

UG Konstantynów

Marzena Plażuk

TEL.607-145-480

6.

Gmina Leśna Podlaska

Piątek  9.00-11.00

UG Leśna Podlaska

Michał Hołubiec

TEL.669-214-825

7.

Gmina Łomazy

Wtorek  9.00-11.00

UG Łomazy

Dariusz Romaniuk

TEL.607-144-201

8.

 

Gmina Międzyrzec Podlaski

Miasto Międzyrzec Podlaski

Czwartek 9.00-11.00

UG Międzyrzec Podlaski

Dariusz Adamowicz

TEL.607-144-865

Dariusz Adamowicz

TEL.607-144-865

9.

Gmina Piszczac

Środa  9.00-11.00

UG Piszczac

Maciej Grodzki

607-146-853

10.

Gmina Rokitno

Czwartek  9.00-11.00

UG Rokitno

Marzena Plażuk

TEL.607-145-480

11.

Gmina Rossosz

Czwartek  9.00-11.00

UG Rossosz

Dariusz Romaniuk

TEL.607-144-201

12.

Gmina Sławatycze

Wtorek  9.00-11.00

UG Sławatycze

Piotr Pietkiewicz

TEL.607-144-136

13.

Gmina Sosnówka

Czwartek  9.00-11.00

UG Sosnówka

Piotr Pietkiewicz

TEL.607-144-136

14.

 

Gmina Terespol

Miasto Terespol

Piątek 9.00-11.00

 

UG Terespol

 

Maciej Grodzki

Maciej Grodzki

607-146-853

15.

Gmina Tuczna

Poniedziałek 9.00-11.00

UG Tuczna

Piotr Pietkiewicz

TEL.607-144-136

16.

Gmina Wisznice

Poniedziałek 9.00-11.00

UG Wisznice

Dariusz Romaniuk

TEL.607-144-201

17.

Gmina Zalesie

Wtorek  9.00-11.00

UG Zalesie

Michał Hołubiec

TEL.669-214-825

 

43,404,315 unikalne wizyty