MENU

SKRZYNKA PODAWCZA

EPUAP2
ePUAP ESP:
/2074hufjl4/skrytka

WYKAZ NUMERÓW

Wykaz numerów Urzedu Gminy Terespol

ZADAJ PYTANIE WÓJTOWI

OFERTY INWESTYCYJNE

GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ


Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

GMINNE CENTRUM KULTURY


Gminne Centrum Kultury

EKO-BUG

ZWIĄZEK GMIN WIEJSKICH

CEIDG

CENTRALNA EWIDENCJA I INFORMACJA O DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ

mikroporady.pl

SKORZYSTAJ Z USŁUG PUBLICZNYCH

PROJEKT WROTA LUBELSZCZYZNY


Wrota Lubelszczyzny



BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ


BIP

PANEL DLA NIEDOWIDZĄCYCH


Standardowa

Niedowidzący

Projekty współfinansowane przez Unię Europejską


Projekty UE

MIGAM PANEL

Obsługa osób głuchoniemych

USŁUGI OBYWATEL.GOV.PL

Sesja Rady Gminy Terespol

BEZPŁATNY SYSTEM SMS

FACEBOOK

GMINA TERESPOL NA FACEBOOK


FACEBOOK

KARTA DUŻEJ RODZINY

KARTA DUŻEJ RODZINY

GMINNY PORTAL MAPOWY

Gminny Portal Mapowy

PORTAL MAPOWY

Geoportal



HARMONOGRAM ODBIORU ODPADÓW KOMUNALNYCH

« Sierpień 2020 »
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Rozkład jazdy


Rozkład jazdy

BADAM SIĘ, WIĘC MAM PEWNOŚĆ


BADAM SIĘ, WIĘC MAM PEWNOŚĆ

PRAWA PACJENTA


 Biuro Rzecznika Praw Pacjenta

POGODA

POLECAMY:

SPOTKANIE Z NOWYMI SOŁTYSAMIDrukuj

  • 10/04/2015 15:18:51
 

MIEJSCOWOŚÄ†

SOŁTYS

RADA SOŁECKA

ŁĘGI

Ewa Krzysztofowicz

1.Kołodziejczyk Beata

2.Matwiejuk Beata

3.Marciniuk Wiesław

4. Sereda Mirosław

KRZYCZEW

Barbara Kopciuszuk

1. Pietraszuk Joanna

2.  Pikuła   Angelika

3.  Zagor Anna

BOHUKAŁY

Henryk Łukaszuk

1. Jawtoszuk Andrzej

2.Klebaniuk Krzysztof

3.Tarasiuk Krzysztof

4.Weremczuk Ryszard

KUZAWKA

Kazimierz Dyczkowski

1.Dariusz Paździoch

2. Grzegorz Kowaluk

3.Mirosław Sebastjaniuk

STARZYNKA

Paweł Kondracki

1. Kondracki Karol

2. Romaniuk Marzena

3. Stefaniuk Małgorzata

NEPLE

Ryszard Kucharski

1. Stasiak Mariusz

2. Kozak Mirosław

3.Sylwesiuk Tomasz

LECHUTY MAŁE

Jerzy Lubeńczuk

1.Głuch Dariusz

2. Jankowska Barbara

3. Semeniuk Justyna

KUKURYKI

Marta Chmielewska

1.Pietraszuk Krystyna

2.  Łojko Henryk

3. Lubeńczuk Barbara

SAMOWICZE

Jan Krzyżanowski

1. Stasiak Marek

2. Wasiluk Antoni

3.Żuk Tomasz

LECHUTY DUŻE

Marek Pietrusik

1. Iwaniuk Tadeusz

2. Jakuszko Wiesław

3. Skrzyszewska Anna

ŁOBACZEW MAŁY

Anna Puzaitis

1. Oleszczuk Leszek

2.  Puzia Teresa

3.Stefaniuk Marta

4.Krzyżanowski Piotr

5. Hodyniuk Joanna

ŁOBACZEW DUŻY

Grzegorz Oleszczuk

1. Majczuk Janusz

2. Rafałko Marzena

3. Matwiejuk Beata

KOŁPIN OGRODNIKI

Adam Moroz

1. Barszowski Tomasz

2.Głowacka Maria

3. Szelest Ryszard

MICHALKóW

Krzysztof Harasimiuk

1.Mocko Anna

2 Płandowski Jan

3. Sobolewski Adam

4. Szelest Krystyna

5. Waniek Sławomir

MURAWIEC ŻUKI

Ryszard Chwesiuk

1.Chwesiuk Teresa

2. Janiec Barbara

3. Płandowski Jarosław

DOBRATYCZE KOLONIA

Roman Naumiuk

1. Bielecka Romualda

2. Bielecki Mariusz

3.Siwagow Józef

LEBIEDZIEW

Anna Gralak

1. Jaroszuk Ewa

2. Kisiel Zbigniew

3. Naumiuk Alina

4. Roślik Grzegorz

5. Wołoszko Franciszek

POLATYCZE

Andrzej Saczewko

1. Kozicki Grzegorz

2. Suszek Małgorzata

3. Tomasiak Kazimierz

ZASTAWEK

Anna Śreniawska

1. Bednarczyk Andrzej

2. Harasimiuk Grzegorz

3. Śreniawski Krzysztof

PODOLANKA

Aneta Domańska

1. Domański Jerzy

2. Popławska Agnieszka

3. Rubach Marzena

4.Wieliczko Zofia

MAŁASZEWICZE

Kamila Korneluk

1. Niczyporuk Wioletta

2. Mroczek Karolina

3. Dąbrowska Katarzyna

4. Niczyporuk Mariusz

KOROSZCZYN

Iwona Mikitczuk

1. Darczuk Bożena

2. Szewczuk Renata

3. Własiuk Mirosław

KOBYLANY

Halina Ostapczuk

1. Chwesiuk Wiesław

2. Gmur Zbigniew

3. Jóźwik Stanisław

4. Kidanowicz Ryszard

5. Moździerz Andrzej

MAŁASZEWICZE DUŻE

Ryszard Stoma

1. Kopeć Zenobia

2.Szymański Jacek

3. Marecki Wojciech

MAŁASZEWICZE MAŁE

Marek Kuć

1. Dac Radosław

2. Głodek Jadwiga

3. Selerski Adam

4. Lutyk Bogdan

5. Szatewicz Monika

50,507,763 unikalne wizyty