MENU

SKRZYNKA PODAWCZA

EPUAP2
ePUAP ESP:
/2074hufjl4/skrytka

WYKAZ NUMERÓW

Wykaz numerów Urzedu Gminy Terespol

ZADAJ PYTANIE WÓJTOWI

OFERTY INWESTYCYJNE

GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ


Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

GMINNE CENTRUM KULTURY


Gminne Centrum Kultury

EKO-BUG

ZWIĄZEK GMIN WIEJSKICH

CEIDG

CENTRALNA EWIDENCJA I INFORMACJA O DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ

mikroporady.pl

SKORZYSTAJ Z USŁUG PUBLICZNYCH

PROJEKT WROTA LUBELSZCZYZNY


Wrota Lubelszczyzny

PANEL DLA NIEDOWIDZĄCYCH


Standardowa

Niedowidzący

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ


BIP

Transmisja online RADY GMINY TERESPOL


Sesja on-line

OSTRZEŻENIE POGODOWE

BIP

Zadania współfinansowane z państwowych funduszy celowych i budżetu państwa


Projekty fundusze celowe

Projekty współfinansowane przez Unię Europejską


Projekty UE

MIGAM PANEL

Obsługa osób głuchoniemych

USŁUGI OBYWATEL.GOV.PL

KARTA DUŻEJ RODZINY

KARTA DUŻEJ RODZINY

GMINNY PORTAL MAPOWY

Gminny Portal Mapowy

PORTAL MAPOWY

Geoportal

BADAM SIĘ, WIĘC MAM PEWNOŚĆ


BADAM SIĘ, WIĘC MAM PEWNOŚĆ

POGODA

Deklaracja dostępności

POLECAMY:

GMINNY DZIEŃ DZIECKADrukuj

  • 22/06/2015 11:49:30

Świętowanie Gminnego Dnia Dziecka wpisało się już na stałe do kalendarza czerwcowych imprez: 13 czerwca w Zespole Szkół im.Orla Białego w Kobylanach, 14 czerwca w Szkole Podstawowej im.J.U.Niemcewicza w Neplach a 20 czerwca – w Zespole Szkół im.K.Makuszyńskiego w Małaszewiczach. Wszystkie imprezy odbywały się w plenerze, przy łaskawości wiosennego słoneczka. Z tej okazji na terenie wokół boisk szkolnych bawiły się dzieci małe, które nie chodzą jeszcze do szkoły, jak i nastolatki, każdy mógł wybrać coś dla siebie, bowiem organizatorzy przygotowali wiele atrakcji.

W Zespole Szkół w Kobylanach sobotnie świętowanie rozpoczęło się od przedstawienia pełnych dziecięcego uroku układów tanecznych przygotowanych przez dzieci z klas I-III a po nich na scenie zagościli aktorzy z Krakowa w scence pt.”Zaczarowany bagaż”. Spragnieni sportowych zmagań mogli się wykazać w turnieju piłki nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły w kategoriach klas I-III- IV-VI i Gimnazjum. Odważniejsi stanęli do walki w meczu piłki nożnej drużyn: nauczyciele kontra uczniowie. W programie znalazły się także liczne gry i konkurencje sportowe z nagrodami, a także zabawy przy muzyce pod wodzą DJ Fantomasza.

Z kolei w niedzielne popołudnie w Szkole Podstawowej w Neplach bawiono się świetnie, min. dzięki osobie prowadzącego DJ „Fantomasza”, który posiada niewyczerpane ilości swoich pomysłów na konkursy i konkurencje dla całych rodzin. Na scenie wystąpił teatr „Kurtyna” z Krakowa w zabawnym przedstawieniu „Bajka o dobrym zachowaniu”, następnie dzieci ze szkoły przedstawiające postacie do odgadnięcia, a po nich w mocnym uderzeniu zespół HARD GOCK. Wszędzie można było zobaczyć kolorowo pomalowane buzie wymalowane specjalnie na tę okazję

Najdłużej na swoje święto czekały dzieci z Małaszewicz, ale chyba warto było, gdyż impreza odbywała się pod znakiem znakomitej frekwencji uczestników- dzieci i ich rodzin.  Obchody Dnia Dziecka rozpoczął chór „Złoty wiek”, który wzruszającym występem uświetnił uroczystość. Później na scenę wkroczyli „Animatorzy dobrej zabawy”, którzy mają wiele propozycji aktywności mającej wywołać uśmiech i radość dziecka. Były też konkurencje sportowe dla dzieci i dorosłych - mecze w piłkę nożną: żeński Rada Sołecka - Rada Pedagogiczna i męski Seniorzy (ojcowie) – juniorzy (uczniowie). Po emocjach ochłody dostarczyły Delikatesy CENTRUM sponsorując dla wszystkich dzieci lody. Nie można zapomnieć o sponsorze nagród, którym było Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „Papirus” z Terespola.

Dużym zainteresowaniem cieszył się sektor najmłodszych dzieci, wesołe miasteczko, gdzie udostępniono dmuchaną zjeżdżalnię i zamek z piłeczkami do skakania, tor przeszkód i nieujarzmionego byka rodeo. Zregenerować siły można było hot-dogiem i napojem, który otrzymało każde dziecko biorące udział w imprezie. Dorośli mogli częstować się grochówką, która była dostępna dla wszystkich chętnych. Koszty zabawy i posiłków poniosła Gmina Terespol. W organizacji imprez bardzo ofiarnie pomagały Rady Rodziców z poszczególnych szkół.

FOTORELACJA Z GMINNEGO DNIA DZIECKA:

84,193,024 unikalne wizyty