MENU

SKRZYNKA PODAWCZA

EPUAP2
ePUAP ESP:
/2074hufjl4/skrytka

WYKAZ NUMERÓW

Wykaz numerów Urzedu Gminy Terespol

ZADAJ PYTANIE WÓJTOWI

OFERTY INWESTYCYJNE

GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ


Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

GMINNE CENTRUM KULTURY


Gminne Centrum Kultury

EKO-BUG

ZWIĄZEK GMIN WIEJSKICH

CEIDG

CENTRALNA EWIDENCJA I INFORMACJA O DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ

mikroporady.pl

SKORZYSTAJ Z USŁUG PUBLICZNYCH

PROJEKT WROTA LUBELSZCZYZNY


Wrota Lubelszczyzny

PANEL DLA NIEDOWIDZĄCYCH


Standardowa

Niedowidzący

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ


BIP

Transmisja online RADY GMINY TERESPOL


Sesja on-line

OSTRZEŻENIE POGODOWE

BIP

Zadania współfinansowane z państwowych funduszy celowych i budżetu państwa


Projekty fundusze celowe

Projekty współfinansowane przez Unię Europejską


Projekty UE

MIGAM PANEL

Obsługa osób głuchoniemych

USŁUGI OBYWATEL.GOV.PL

KARTA DUŻEJ RODZINY

KARTA DUŻEJ RODZINY

GMINNY PORTAL MAPOWY

Gminny Portal Mapowy

PORTAL MAPOWY

Geoportal

BADAM SIĘ, WIĘC MAM PEWNOŚĆ


BADAM SIĘ, WIĘC MAM PEWNOŚĆ

POGODA

Deklaracja dostępności

POLECAMY:

III PÓŁMARATONU "DO CIEBIE MATKO BIEGNĘ..."Drukuj

  • 21/09/2015 11:23:35

W dniu 20 września 2015r. w Małaszewiczach po raz trzeci odbyła się pielgrzymka do Królowej Podlasia - Półmaraton „Do Ciebie Matko biegnę…”. Organizatorem imprezy był Komitet w składzie: Klasztor Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej w Kodniu, Parafia pw. Św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Małaszewiczach, Gminne Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Kodniu, Gmina Terespol oraz Gminne Centrum Kultury w Kobylanach. Pielgrzymka tradycyjnie rozpoczęła się Mszą świętą w kościele pw. Św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Małaszewiczach. Trasa Półmaratonu wiodła przez drogi gminne w Małaszewiczach oraz powiatowe przez Zastawek, Kożanówkę i Kopytów.

III Półmaratonu "Do Ciebie Matko biegnę..."

W tym roku do biegających pielgrzymów dołączyli również chodziarze Nordic Walking oraz rowerzyści. Pomimo niesprzyjającej aury frekwencja była zadowalająca. Pielgrzymi w strugach deszczu pokonali dystans 21 km z Małaszewicz do Kodnia. Nagrodą był  dar Eucharystii w intencjach uczestników, szczególne błogosławieństwo oraz pamiątkowy medal. Dodatkowo Organizatorzy przygotowali nagrody specjalne dla pierwszego na mecie uczestnika biegu i NW, ponadto po zakończeniu Półmaratonu odbyła się loteria dla wszystkich pielgrzymów, w której wylosowano 10 nagród niespodzianek.
Wszystkim biorącym udział w trzeciej odsłonie Półmaratonu „Do Ciebie Matko biegnę…” Organizatorzy serdecznie dziękują, gratulują wytrwałości i gorąco zapraszają do udziału w przyszłym roku.
Organizatorzy III Półmaratonu „Do Ciebie Matko biegnę…” również serdecznie dziękują za pomoc przy zabezpieczeniu imprezy służbom mundurowym Policji, SG, służbom OSP z Kodnia, pracownikom UG Terespol, firmie Diamed z Lubartowa za zabezpieczenie medyczne oraz za pomoc przy organizacji Biura Zawodów Zespołowi Szkół im. Kornela Makuszyńskiego w Małaszewiczach. Ponadto Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich z Małaszewicz Dużych, które przygotowały gorące i zimne dania dla uczestników Półmaratonu. Podziękowania należą się również Panu Piotrowi Skolimowskiemu, Dyrektorowi Gminnego Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Kodniu, który zaprosił uczestników Półmaratonu na piknik „Pożegnanie Lata” przy Zespole Placówek Oświatowych w Kodniu. Mamy nadzieję, że w przyszłych latach nasza współpraca będzie równie owocna.

Jaszczuk M.

GALERIA ZDJĘĆ

WYNIKI

77,628,910 unikalne wizyty