MENU

SKRZYNKA PODAWCZA

EPUAP2
ePUAP ESP:
/2074hufjl4/skrytka

WYKAZ NUMERÓW

Wykaz numerów Urzedu Gminy Terespol

ZADAJ PYTANIE WÓJTOWI

OFERTY INWESTYCYJNE

GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ


Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

GMINNE CENTRUM KULTURY


Gminne Centrum Kultury

EKO-BUG

ZWIĄZEK GMIN WIEJSKICH

CEIDG

CENTRALNA EWIDENCJA I INFORMACJA O DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ

mikroporady.pl

SKORZYSTAJ Z USŁUG PUBLICZNYCH

PROJEKT WROTA LUBELSZCZYZNY


Wrota Lubelszczyzny

PANEL DLA NIEDOWIDZĄCYCH


Standardowa

Niedowidzący

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ


BIP

Transmisja online RADY GMINY TERESPOL


Sesja on-line

OSTRZEŻENIE POGODOWE

BIP

Zadania współfinansowane z państwowych funduszy celowych i budżetu państwa


Projekty fundusze celowe

Projekty współfinansowane przez Unię Europejską


Projekty UE

MIGAM PANEL

Obsługa osób głuchoniemych

USŁUGI OBYWATEL.GOV.PL

KARTA DUŻEJ RODZINY

KARTA DUŻEJ RODZINY

GMINNY PORTAL MAPOWY

Gminny Portal Mapowy

PORTAL MAPOWY

Geoportal

BADAM SIĘ, WIĘC MAM PEWNOŚĆ


BADAM SIĘ, WIĘC MAM PEWNOŚĆ

POGODA

Deklaracja dostępności

POLECAMY:

50 LAT SZKOŁYDrukuj

  • 30/11/2009 11:07:59
50 LAT SZKOŁY
W dniu 27 listopada 2009 r. w Zespole Szkół im. Kornela Makuszyńskiego w Małaszewiczach odbyła się uroczystość jubileuszu 50-lecia powstania szkoły.  Na uroczystość przybyli zaproszeni goście przedstawiciele samorządu i oświaty, emerytowani pracownicy szkoły, rodzice i młodzież.

Z historią szkoły od czasu jej początków w 1959 roku zgromadzeni zapoznali się poprzez  dość obszerną prezentację przygotowaną przez nauczycielkę historii Panią Marię Mikołajczak. Wśród zaproszonych i uhonorowanych gości znaleźli się poprzedni dyrektorzy szkoły: Pani Feliksa Cieniuch, Pani Jadwiga Sawicka i Pani Jadwiga Turula. Wiele serdeczności i gratulacji z okazji tak ważnego święta przekazali szkole Pan Wójt Krzysztof Iwaniuk z Panem Sekretarzem Bogdanem Danilukiem, Przewodniczący Rady Gminy Terespol Pan Mieczysław Romaniuk wraz z dyrektorami szkół z terenu gminy P.Bożeną Konieczka i P.MarioląÂ  Borodziuk. Życzenia i gratulacje dla wszystkich zgromadzonych skierował również Pan Starosta Tadeusz Łazowski, które w jego imieniu przekazała Pani Dyrektor Marianna Tumiłowicz a także Kierownik Delegatury Kuratorium Oświaty w Białej Podlaskiej  Pan Andrzej Mironiuk  reprezentowany przez P. Annę Wrzosek. Nie zabrakło przedstawiciela związków zawodowych, życzenia złożyła Pani Sidoruk Teresa  Prezes Powiatowego Oddziału ZNP w Białej Podlaskiej. Swoją obecnością zaszczycił gospodarzy Pan Antoni Sacharuk , radny Powiatu Bialskiego i sponsor szkoły.
Åšwięto szkoły było okazją do zaprezentowania się uczniów zespołu, udział w części artystycznej wzięły wszystkie przedszkolaki a także uczniowie szkoły podstawowej, wystąpiłÂ  zespół tańca  ludowego,  teatrzyk, sportowcy w pokazie gimnastycznym i na koniec wokalistki. Uroczystość była ważnym wydarzeniem dla uczniów szkoły ale także dla tutejszej społeczności, dla osób związanych ze szkołą, powrót do przeszłości był okazją do wspomnień i wzruszeń.
M.Andrzejuk
86,194,399 unikalne wizyty