MENU

WYKAZ NUMERÓW

Wykaz numerów Urzedu Gminy Terespol

ZADAJ PYTANIE WÓJTOWI

OFERTY INWESTYCYJNE

GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ


Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

GMINNE CENTRUM KULTURY


Gminne Centrum Kultury

EKO-BUG

ZWIĄZEK GMIN WIEJSKICH

CEIDG

CENTRALNA EWIDENCJA I INFORMACJA O DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ

mikroporady.pl

SKRZYNKA PODAWCZA

SKORZYSTAJ Z USŁUG PUBLICZNYCH

PROJEKT WROTA LUBELSZCZYZNY


Wrota Lubelszczyzny



BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ



BIP

PANEL DLA NIEDOWIDZĄCYCH


Standardowa

Niedowidzący

MIGAM PANEL

Obsługa osób głuchoniemych

USŁUGI OBYWATEL.GOV.PL

Sesja Rady Gminy Terespol

BEZPŁATNY SYSTEM SMS

FACEBOOK

GMINA TERESPOL NA FACEBOOK


FACEBOOK

KARTA DUŻEJ RODZINY

KARTA DUŻEJ RODZINY

GMINNY PORTAL MAPOWY

Gminny Portal Mapowy

PORTAL MAPOWY

Geoportal



HARMONOGRAM ODBIORU ODPADÓW KOMUNALNYCH

« Lipiec 2019 »
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

BADAM SIĘ, WIĘC MAM PEWNOŚĆ


BADAM SIĘ, WIĘC MAM PEWNOŚĆ

PRAWA PACJENTA


 Biuro Rzecznika Praw Pacjenta

POGODA

POLECAMY:

KONKURS Z WIEDZY O GMINIE TERESPOL ROZSTRZYGNIETYDrukuj

  • 28/05/2010 15:52:50
KONKURS Z WIEDZY O GMINIE TERESPOL ROZSTRZYGNIETY


„Gmina Terespol – Moja Mała Ojczyzna”

27 maja 2010 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Koroszczynie został przeprowadzony konkurs plastyczny pod hasłem: Gmina Terespol – Moja Mała Ojczyzna”.
W konkursie udział wzięły dzieci klas I - III - szkół podstawowych. Gminna Komisja konkursowa wyłoniła trzy najwyżej ocenione prace i ustaliła finalistów w następującej kolejności:

W kategorii szkół podstawowych klasy I-III
I - Hawrot Paweł - Zespół Szkół im. K. Makuszyńskiego w Małaszewiczach
II - Michalak Angelika - Szkoła Podstawowa im. J.U. Niemcewicza w Neplach
III - Sowa Aleksandra - Zespół Szkół im. K. Makuszyńskiego w Małaszewiczach






„Wiedza o samorządzie terytorialnym i Gminie Terespol”

W dniu 27 maja 2010r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Koroszczynie odbył się konkurs pn. „Wiedza o samorządzie terytorialnym i Gminie Terespol”.

Komisja konkursowa przeprowadziła test składający się z 20 pytań wraz z dogrywkąÂ  składającą się z 10 pytań i dokonała sprawdzenia prac ustalając następującą kolejność, którą uzyskali uczestnicy konkursu:


W kategorii szkół podstawowych

I - Kwieciński Krzysztof - Zespół Szkół im. K. Makuszyńskiego w Małaszewiczach
II - Lutyk Klaudia - Zespół Szkół im. Orła Białego w Kobylanach
III - Kidanowicz Kinga - Zespół Szkół im. Orła Białego w Kobylanach

W kategorii szkół gimnazjalnych
I - Małachowicz Katarzyna - Zespół Szkół im. K. Makuszyńskiego w Małaszewiczach
II - Łozak Agata - Zespół Szkół im. Orła Białego w Kobylanach
III - Wowczeniuk Agnieszka - Zespół Szkół im. K. Makuszyńskiego w Małaszewiczach

Indywidualne nagrody wszystkim zwycięzcom zostaną wręczone podczas Festynu z okazji Gminnego Dnia Dziecka, w dniu 29 maja br. w Kobylanach.


K. Bielecka

43,403,836 unikalne wizyty