MENU

WYKAZ NUMERÓW

Wykaz numerów Urzedu Gminy Terespol

ZADAJ PYTANIE WÓJTOWI

OFERTY INWESTYCYJNE

GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ


Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

GMINNE CENTRUM KULTURY


Gminne Centrum Kultury

EKO-BUG

ZWIĄZEK GMIN WIEJSKICH

CEIDG

CENTRALNA EWIDENCJA I INFORMACJA O DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ

mikroporady.pl

SKRZYNKA PODAWCZA

SKORZYSTAJ Z USŁUG PUBLICZNYCH

PROJEKT WROTA LUBELSZCZYZNY


Wrota Lubelszczyzny


PANEL DLA NIEDOWIDZĄCYCH




MIGAM PANEL

Obsługa osób głuchoniemych

I sesja Rady Gminy Terespol

BEZPŁATNY SYSTEM SMS

FACEBOOK

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ



BIP

GMINA TERESPOL NA FACEBOOK


FACEBOOK

USŁUGI OBYWATEL.GOV.PL

KARTA DUŻEJ RODZINY

KARTA DUŻEJ RODZINY

GMINNY PORTAL MAPOWY

Gminny Portal Mapowy

PORTAL MAPOWY

Geoportal


HARMONOGRAM ODBIORU ODPADÓW KOMUNALNYCH

« Grudzień 2018 »
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

BADAM SIĘ, WIĘC MAM PEWNOŚĆ


BADAM SIĘ, WIĘC MAM PEWNOŚĆ

PRAWA PACJENTA


 Biuro Rzecznika Praw Pacjenta

POGODA

POLECAMY:

WYNIKI WYBORÓW SAMORZĄDOWYCH 21 PAŹDZIERNIKA 2018 ROKUDrukuj

  • 22/10/2018 14:03:22

WYNIKI WYBORóW SAMORZĄDOWYCH

21 PAŹDZIERNIKA 2018 ROKU

  Wójt Gminy Terespol

FREKWENCJA 56,5 %


WYBORY WóJTA GMINY TERESPOL

WóJTEM GMINY TERESPOL

ZOSTAŁ KRZYSZTOF JERZY IWANIUK 

UZYSKUJĄC 1952 GŁOSY WAŻNE  CO STANOWI 65 %


WYBORY DO RADY GMINY TERESPOL – WYBRANI RADNI

 

OKRĘG WYBORCZY NR 1

(Sołectwa: Bohukały,Krzyczew, Łęgi)

JAWTOSZUK ANDRZEJ

 

OKRĘG WYBORCZY NR 2

(Sołectwa: Kuzawka, Neple, Starzynka)

 SYLWESIUK TOMASZ

 

OKRĘG WYBORCZY NR 3

( Sołectwa: Kukuryki, Lechuty Małe, Samowicze)

KRZYŻANOWSKI JAN WŁADYSŁAW

 

OKRĘG WYBORCZY NR 4

(Sołectwa: Lechuty Duże, Łobaczew Mały)

GAWRYLUK JOLANTA TERESA

 

OKRĘG WYBORCZY NR 5

(Sołectwo Łobaczew Duży)

DRAGUN ŁUKASZ

 

OKRĘG WYBORCZY NR 6

(Sołectwo Koroszczyn)

SEMENIUK JANUSZ STANISŁAW

 

OKRĘG WYBORCZY NR 7

(Sołectwo Kobylany)

SEPCZUK ADAM

 

OKRĘG WYBORCZY NR 8

(Sołectwo Małaszewicze Małe)

KUĆ MAREK KRZYSZTOF

 

OKRĘG WYBORCZY NR 9

(Sołectwo Małaszewicze Duże)

KOPEĆ ZENOBIA

 

OKRĘG WYBORCZY NR 10

(Sołectwa: Dobratycze Kolonia, Kołpin Ogrodniki, Lebiedziew)

ŚRENIAWSKI JóZEF HENRYK

 

OKRĘG WYBORCZY NR 11

(Sołectwa: Michalków, Murawiec - Żuki, Polatycze)

 WASIL JAROSŁAW GRZEGORZ

 

OKRĘG WYBORCZY NR 12

(Sołectwo Małaszewicze, ulice: Parkowa, Polna,
Robotnicza, Stacyjna, Kolejarzy od nr 5 do końca
numery nieparzyste)

GRYCIUK GABRIEL

 

OKRĘG WYBORCZY NR 13

(Sołectwo Małaszewicze, ulice: Kolejarzy Południe,
Kolejarzy od nr 2 do końca numery parzyste)

MOROZ ADAM STEFAN

 

OKRĘG WYBORCZY NR 14

(Sołectwo Małaszewicze, ulice: Cicha, Jasna, Kościelna,
Krótka, Leśna, Miła, Nowa, Wiejska)

ROMANIUK MIECZYSŁAW

 

OKRĘG WYBORCZY NR 15

 (Sołectwa: Podolanka, Zastawek, Małaszewicze,
ulice: Boczna, Ciasna, Długa, Ogrodowa, Piękna,
Podleśna, Słoneczna, Spacerowa, Spokojna, Wesoła,
Wrzosowa, Wspólna)

KIJUK MIROSŁAW

40,815,319 unikalne wizyty