« Sierpień 2019 »

ZMIANY KADROWE W URZĘDZIE GMINY TERESPOLDrukuj

• 17/01/2019 14:34:28

Wójt Krzysztof Iwaniuk z dniem 15 stycznia 2019 r. na stanowisko Zastępcy Wójta  Gminy Terespol powołał Bogdana Daniluka. Sekretarzem gminy Terespol została Danuta Wowczeniuk.

WicewójtBogdan Daniluk to doświadczony samorządowiec. Pracował m.in.  w latach 1985- 1991 w Urzędzie Miasta i Gminy Terespol, natomiast od 1992 roku pełnił funkcję Sekretarza Gminy Terespol.

Do obowiązków zastępcy wójta będzie należał m.in. nadzór nad  Referatem Infrastruktury i Środowiska, prowadzenie spraw związanych z inwestycjami oraz funkcją Gminy jako Zarządzającego WOC, wykonywanie czynności kierownika zamawiającego w postępowaniach o zamówienia publiczne oraz pozyskiwanie  środków  finansowych  krajowych  i z  Unii  Europejskiej  na  inwestycje na terenie gminy Terespol.

Pan Bogdan Daniluk, ma 59 lat, ukończył Akademie Rolniczą w Lublinie, Wydział Zootechniki uzyskując tytuł magistra inżyniera zootechniki.  Żonaty, 5 dzieci.

SekretarzDanuta Wowczeniuk zatrudniona jest w Urzędzie Gminy Terespol od 1993 roku, a od 2000 roku na stanowisku Kierownika Referatu Organizacyjnego i Spraw Społecznych.

Do obowiązków sekretarza  będzie należało m.in zapewnienie prawidłowej organizacji i sprawne funkcjonowanie Urzędu, wykonywanie zadań służby BHP oraz nadzór nad Gminnym Centrum Kultury. Sekretarz jest jednocześnie kierownikiem Referatu Organizacyjnego i Spraw Społecznych.

Pani Danuta Wowczeniuk, ma 47 lat, ukończyła Politechnikę Warszawską, Kolegium Nauk Społecznych i Administracji uzyskując tytuł licencjata,  Wydział Prawa i Administracji na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim uzyskując tytuł magistra oraz studia podyplomowe na Wydziale Inżynierii Bezpieczeństwa Cywilnego Szkoły Głównej Służby Pożarniczej w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Posiada również tytuł położnej dyplomowanej i technika ekonomisty o specjalności finanse i rachunkowość. Mężatka, 2 dzieci.