MENU

SKRZYNKA PODAWCZA

EPUAP2
ePUAP ESP:
/2074hufjl4/skrytka

WYKAZ NUMERÓW

Wykaz numerów Urzedu Gminy Terespol

ZADAJ PYTANIE WÓJTOWI

OFERTY INWESTYCYJNE

GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ


Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

GMINNE CENTRUM KULTURY


Gminne Centrum Kultury

EKO-BUG

ZWIĄZEK GMIN WIEJSKICH

CEIDG

CENTRALNA EWIDENCJA I INFORMACJA O DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ

mikroporady.pl

SKORZYSTAJ Z USŁUG PUBLICZNYCH

PANEL DLA NIEDOWIDZĄCYCH


Standardowa

Niedowidzący

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ


BIP

Transmisja online RADY GMINY TERESPOL


Sesja on-line

OSTRZEŻENIE POGODOWE

BIP

BIEŻĄCA OCENA JAKOŚCI WODY


Roczna jakość wody

Zadania współfinansowane z państwowych funduszy celowych i budżetu państwa


Projekty fundusze celowe

Projekty współfinansowane przez Unię Europejską


Projekty UE

MIGAM PANEL

Obsługa osób głuchoniemych

USŁUGI OBYWATEL.GOV.PL

KARTA DUŻEJ RODZINY

KARTA DUŻEJ RODZINY

GMINNY PORTAL MAPOWY

Gminny Portal Mapowy

PORTAL MAPOWY

Geoportal

BADAM SIĘ, WIĘC MAM PEWNOŚĆ


BADAM SIĘ, WIĘC MAM PEWNOŚĆ

Deklaracja dostępności

POLECAMY:

MISTRZ ORTOGRAFII - II EDYCJADrukuj

  • 11/05/2021 14:06:55

Pragniemy zaprosić wszystkie szkoły - od podstawowych po średnie - do udziału w ogólnopolskim konkursie Mistrz Ortografii edycja II, którego organizatorem jest portal edukacyjny www.dyktanda.pl.

Celem konkursu Mistrz Ortografii jest propagowanie znajomości prawidłowej pisowni wyrazów wśród polskiej młodzieży. Uczestnicy będą mieli za zadanie rozwiązywać dyktanda poprzez portal Dyktanda.pl. Wskazywanie prawidłowych odpowiedzi nagradzane będzie punktami.

Dodatkową motywacją do zaangażowania się w konkurs będą nagrody, które tym razem przyznamy nie tylko indywidualnym uczestnikom, ale również szkołom, których uczniowie zgromadzą łącznie najwięcej punktów.

Aby wziąć udział w konkursie Mistrz Ortografii wystarczy, że szkoła mieć będzie aktywny profil (oraz utworzone klasy i przypisanych do nich uczniów) w Module dla Szkół w portalu Dyktanda.pl. Założenie oraz prowadzenie profilu jest całkowicie bezpłatne, a zarejestrować szkołę może dyrektor lub nauczyciel. Poniżej zamieszczamy nagranie przeprowadzające przez proces rejestracji szkoły:
https://www.youtube.com/watch?v=_t8GNHSYm0E&ab_channel=DyktandaPL

Konkurs Mistrz Ortografii edycja II rozpocznie się 14 maja 2021 r. i potrwa do 13.06.2021 r. Rywalizacja będzie rozgrywać się w 5 kategoriach wiekowych: klasy 1-3, 4-6, 7-8, szkoły średnie, dorośli (serdecznie zachęcamy do wspólnej zabawy również nauczycieli) oraz w specjalnej kategorii Szkoły. Nagrodzimy łącznie stu uczestników indywidualnych (dwudziestu z najlepszym wynikiem punktowym z każdej kategorii wiekowej) oraz 3 szkoły z najwyższym wynikiem. Nagrodami dla uczniów i dorosłych będą wybrane przez nich nagrody rzeczowe o danej wartości, zależnej od uzyskanego miejsca (np. zdobywcy 1. miejsca z każdej grupy wiekowej będą mieli możliwość wybrać dla siebie nagrodę o wartości do 200 zł). Nagrody dla szkół przybiorą natomiast formę praktycznych pomocy naukowych.
https://dyktanda.pl/konkursy/mistrz-ortografii-edycja-ii?school=1

Poprzednia edycja konkursu Mistrz Ortografii, która miała miejsce wiosną 2020 r., spotkała się z ogromnym zainteresowaniem. Wzięło w niej udział ponad 8 tys. osób, które rozwiązały łącznie aż 423 916 dyktand!

Zapisy do konkursu: https://dyktanda.pl/konkursy/mistrz-ortografii-edycja-ii

Serdecznie prosimy, aby zamieścili Państwo powyższe informacje wraz z linkiem do strony Dyktanda.pl na Państwa stronie internetowej oraz na profilach w mediach społecznościowych. Pomożecie nam Państwo w ten sposób w dotarciu do wszystkich zainteresowanych udziałem w konkursie uczniów oraz szkół.

Z góry serdecznie dziękujemy!

W razie pytań pozostajemy do dyspozycji,
Zespół Dyktanda.pl

90,775,544 unikalne wizyty