ODWOŁANIE PRZETARGU NA ODDANIE W UŻYTKOWANIE WIECZYSTE NIERUCHOMOŚCIDrukuj

• 02/12/2022 17:08:00

Odwołanie przetargu na oddanie w użytkowanie wieczyste nieruchomości, stanowiącej własność gminy Terespol

Działając na podstawie art. 38 ust. 4 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz. U. z 2021 r. poz. 1899, z późn. zm.)

Wójt Gminy Terespol odwołuje:

Drugi przetarg ustny nieograniczony na oddanie w użytkowanie wieczyste na okres 99 lat nieruchomość niezabudowaną, położoną na terenie Wolnego Obszaru Celnego w gminie Terespol, obręb Małaszewicze Małe, oznaczoną zgodnie z ewidencją gruntów i budynków jako działka numer 363/114 o pow. 6,0757 ha, KW LU1B/00049033/6, wyznaczony na dzień 05.12.2022 r. na godz. 10.00 w siedzibie Urzędu Gminy Terespol w Kobylanach, Plac Ryszarda Kaczorowskiego 1.

Powodem odwołania przetargu jest konieczność zmiany terminu rozpoczęcia i zakończenia budowy. Ponadto jedyny podmiot, uprawniony do uczestnictwa w przetargu, który wpłacił wadium  w terminie wskazanym w ogłoszeniu o przetargu, wniósł podanie o zmianę terminu przeprowadzenia przetargu.

Informację o odwołaniu przetargu podaje się do publicznej wiadomości poprzez zamieszczenie informacji na tablicy ogłoszeń Urzędu Gminy Terespol oraz na stronach internetowych Gminy Terespol pod adresem www.gminaterespol.pl i Biuletynie Informacji Publicznej UG Terespol www.ugterespol.bip.lubelskie.pl.

Podmiotom, które wpłaciły wadium przelewem z rachunku bankowego zwrócone zostanie ono niezwłocznie, nie później niż w ciągu trzech dni od dnia planowanego przetargu na rachunek z którego dokonano przelewu środków pieniężnych.

Przetarg na oddanie w użytkowanie wieczyste wyżej wymienionej nieruchomości zostanie powtórzony w innym terminie, który zostanie podany do publicznej wiadomości.