MENU

SKRZYNKA PODAWCZA

EPUAP2
ePUAP ESP:
/2074hufjl4/skrytka

WYKAZ NUMERÓW

Wykaz numerów Urzedu Gminy Terespol

ZADAJ PYTANIE WÓJTOWI

OFERTY INWESTYCYJNE

GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ


Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

GMINNE CENTRUM KULTURY


Gminne Centrum Kultury

EKO-BUG

ZWIĄZEK GMIN WIEJSKICH

CEIDG

CENTRALNA EWIDENCJA I INFORMACJA O DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ

mikroporady.pl

SKORZYSTAJ Z USŁUG PUBLICZNYCH

PROJEKT WROTA LUBELSZCZYZNY


Wrota Lubelszczyzny



PANEL DLA NIEDOWIDZĄCYCH


Standardowa

Niedowidzący

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ


BIP

Transmisja online RADY GMINY TERESPOL


Sesja on-line

OSTRZEŻENIE POGODOWE

BIP

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021


NSP2021

Zadania współfinansowane z państwowych funduszy celowych i budżetu państwa


Projekty fundusze celowe

Projekty współfinansowane przez Unię Europejską


Projekty UE

MIGAM PANEL

Obsługa osób głuchoniemych

USŁUGI OBYWATEL.GOV.PL

BEZPŁATNY SYSTEM SMS

FACEBOOK

GMINA TERESPOL NA FACEBOOK


FACEBOOK

KARTA DUŻEJ RODZINY

KARTA DUŻEJ RODZINY

GMINNY PORTAL MAPOWY

Gminny Portal Mapowy

PORTAL MAPOWY

Geoportal

Rozkład jazdy


Rozkład jazdy

BADAM SIĘ, WIĘC MAM PEWNOŚĆ


BADAM SIĘ, WIĘC MAM PEWNOŚĆ

PRAWA PACJENTA


 Biuro Rzecznika Praw Pacjenta

POGODA

POLECAMY:

PIERWSZY START SZTANGISTÓWDrukuj

  • 04/04/2011 15:12:42

W sobotę 2 kwietnia w hali sportowej MOK w Terespolu odbyły się Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Młodzików do 15 lat.
Zawody, w których wystąpiło 37 zawodniczek i zawodników z klubów województwa lubelskiego, były pierwszym startem zawodników sekcji podnoszenia ciężarów działającej przy Gminnym Ośrodku Kultury w Koroszczynie.
Debiut naszych zawodników był bardzo udany ponieważ wszyscy startujący wyrównali, albo bili swoje rekordy życiowe.  

Najlepsze rezultaty wśród kobiet uzyskały: Zuzanna Majewska (Wisła Puławy) i Patrycja Kłos (GOK Koroszczyn), natomiast w rywalizacji mężczyzn Jarosław Daniluk (Orlęta Łuków) i  uczeń Gimnazjum w Małaszewiczach – Konrad Zielonka, reprezentujący MULKS Terespol.

  • Zawodnicy naszej sekcji zdobyli cztery medale w następujących kategoriach:

złote:

Patrycja Kłos – kat. wag. 48 kg – z wynikiem 60 kg w dwuboju

Daniel Pilipczuk – kat. 69 kg – 125 kg

srebrny:

Patryk Szubski – kat. 69 kg – 93 kg

brązowy:

Mateusz Milewicz – kat. 62 kg – 105 kg

 

  • Wyniki pozostałych zawodników GOK Koroszczyn (podajemy zajęte  miejsca w poszczególnych kategoriach):

4. Piotr Ozon – kat. 50 kg – 65 kg

4. Marek Celiński – kat. 62 kg – 85 kg

5. Damian Dołęga – kat. 56 kg – 83 kg

5. Sebastian Chomik – kat. 62 kg – 45 kg

6. Marcin Lewczuk – kat. 56 kg – 82 kg

7. Patryk Popis – kat. 45 kg – 54 kg

7. Mateusz Białowąs – kat. 56 kg – 62 kg

Warto dodać, że nasi zawodnicy występowali wśród konkurentów ze znacznie większym stażem treningowym, a start naszej jedynej zawodniczki był tak dobry, że  została powołana w szeregi kadry wojewódzkiej przez trenera Henryka Wybranowskiego.

 K.Gójski/T.Kuć

Zdjęcia z zawodów

63,256,124 unikalne wizyty