GMINNY DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJDrukuj

• 15/10/2024 09:48:46

W miniony piątek, 11 października, w Urzędzie Gminy Terespol odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Spotkanie było okazją do podziękowania wszystkim pracownikom oświaty za ich codzienny trud i zaangażowanie.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się dyrektorzy, nauczyciele oraz pracownicy administracji i obsługi szkół z terenu gminy: Zespołu Szkół im. K. Makuszyńskiego w Małaszewiczach, Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Kobylanach oraz Szkoły Podstawowej im. J. U. Niemcewicza w Neplach.

Wójt Gminy Terespol Krzysztof Iwaniuk, skierował słowa uznania do całej społeczności oświatowej, podkreślając znaczenie ich pracy dla rozwoju młodego pokolenia.

W trakcie uroczystości wręczono nagrody Wójta Gminy Terespol będące wyrazem uznania za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej oraz realizację innych zadań statutowych szkół. Nagrody te otrzymali:

• Katarzyna Krawczyk – Dyrektor Zespołu Szkół im. K. Makuszyńskiego w Małaszewiczach;
  • Paweł Caban – Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Kobylanach;
  • Beata Kołodziejczyk – pełniąca obowiązki Dyrektora Szkoły Podstawowej im. J. U. Niemcewicza w Neplach.

Uroczystość była okazją, aby wręczyć także nagrody dyrektora szkoły. W tym roku wyróżnieni zostali:

1. Zespół Szkół im. K. Makuszyńskiego w Małaszewiczach: Brodacka Elżbieta, Patrejko Małgorzata, Sowa Małgorzata, Stawska Ewa, Tarkowska Dorota, Wołosiuk Anna, Wróblewska Grażyna, Gromada Bożena, Ośko Barbara, Sapiecha Małgorzata, Wawryszuk Małgorzata, Korneluk Marta, Korzeniewska Marzena, Tarasiuk Wojciekiewicz Justyna, Kurdziel Agnieszka, Pucer Anna.

1. Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Kobylanach: Artemuk Elżbieta, Barszczewski Rafał, Burdzicka Anna, Chomiuk Artur, Jakuszko Bożena, Komorniczak Agnieszka, Kowaluk Anna, Malczuk Stanisława, Maziejuk Andrzej, Oniszczuk Anna, Panasiuk Anna, Rydz Barbara, Sawczuk Renata, Tokarski Adrian, Tkaczuk Agnieszka, Weres Joanna, Żak Angelika, Kowalewska Ewa, Zajko Agnieszka, Ostapczuk Magdalena, Semeniuk Monika, Waszczuk Anna, Wojewoda Anna, Dąbrowska Małgorzata.

1. Szkoła Podstawowa im. J. U. Niemcewicza w Neplach: Burcon Małgorzata, Gdula Agnieszka, Gójska Ewa, Haponik Agnieszka, Haponiuk Andrzej, Kowaluk Zofia, Litwińska Anna, Maleńczuk Małgorzata, Mikołajczuk Beata, Oleszczuk – Szabluk Grażyna, Puczka Grzegorz, Zajko Agata, Rzewuska Iwona, Tomaszewska Anna, Zozula Alicja.

W spotkaniu uczestniczyli również: Skarbnik Gminy Terespol Edyta Maruda, Sekretarz Gminy Terespol Danuta Wowczeniuk oraz pracownicy Urzędu Gminy Terespol.

>>> GALERIA ZDJĘĆ <<<