MENU

SKRZYNKA PODAWCZA

EPUAP2
ePUAP ESP:
/2074hufjl4/skrytka

WYKAZ NUMERÓW

Wykaz numerów Urzedu Gminy Terespol

ZADAJ PYTANIE WÓJTOWI

OFERTY INWESTYCYJNE

GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ


Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

GMINNE CENTRUM KULTURY


Gminne Centrum Kultury

EKO-BUG

ZWIĄZEK GMIN WIEJSKICH

CEIDG

CENTRALNA EWIDENCJA I INFORMACJA O DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ

mikroporady.pl

SKORZYSTAJ Z USŁUG PUBLICZNYCH

PROJEKT WROTA LUBELSZCZYZNY


Wrota Lubelszczyzny

PANEL DLA NIEDOWIDZĄCYCH


Standardowa

Niedowidzący

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ


BIP

Transmisja online RADY GMINY TERESPOL


Sesja on-line

OSTRZEŻENIE POGODOWE

BIP

Zadania współfinansowane z państwowych funduszy celowych i budżetu państwa


Projekty fundusze celowe

Projekty współfinansowane przez Unię Europejską


Projekty UE

MIGAM PANEL

Obsługa osób głuchoniemych

USŁUGI OBYWATEL.GOV.PL

KARTA DUŻEJ RODZINY

KARTA DUŻEJ RODZINY

GMINNY PORTAL MAPOWY

Gminny Portal Mapowy

PORTAL MAPOWY

Geoportal

BADAM SIĘ, WIĘC MAM PEWNOŚĆ


BADAM SIĘ, WIĘC MAM PEWNOŚĆ

POGODA

Deklaracja dostępności

POLECAMY:

50 LAT RAZEMDrukuj

  • 13/06/2011 10:55:19

W dniu 12.06.2011 r. w gminie Terespol świętowano obchody 50 lecia pożycia małżeńskiego. Uroczystości rozpoczęła Msza św, którą w kaplicy pod wezwaniem Matki Boskiej Częstochowskiej w Koroszczynie, w intencji Jubilatów sprawował ks. dziekan Zdzisław Dudek.
Ciąg  dalszy świętowania miał miejsce w Gminnym Ośrodku Kultury. Życzenia  pomyślności oraz wszelkiego dobra złożył wszystkim świętującym wójt gminy Terespol Krzysztof Iwaniuk. Następnie pary obchodzące 50 rocznicę ślubu  zostały udekorowane Medalem za Długoletnie Pożycie Małżeńskie  nadanym przez Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego. Oprócz odznaczeń każda z par otrzymała  list gratulacyjny oraz różę. Tegoroczni jubilaci to :Maria i Piotr Dyczkowscy, Halina i Eugeniusz Pawluczuk,   Krystyna i Stanisław Maciejewscy, Halina i Stanisław Lachowscy,  Weronika  i Ludwik Płandowscy, Czeslawa i Adam  Muszyńscy , Aniela i Jan Pieńkowscy,  Nina i  Eugeniusz  Waszczuk,  Janina i Adolf Własiuk,  Janina i Merkuriusz Chrol.
Tak uroczysty dzień był okazją  aby pamiętać o tych , którzy w tym roku obchodzą swoje 55 i 60 rocznice ślubu , a byli to: Helena i Ryszard Myśliwiec, Janina i Wacław Gawryluk, Jadwiga i Jan Romaniuk, Maria i Tadeusz Mikołajuk, Helena i Julian Brela, Kazimiera i  Ryszard Parchotiuk, Halina i Stanisław Górscy, Stanisława i Krzysztof Chmielewscy, Elżbieta i Jerzy Cybulscy, Rozalia i Mieczysław Artyszak, Filomena i Kazimierz Dąbrowscy, Anna i Lucjan Wietraszuk, Regina i Franciszek Androsiuk.
Po oficjalnej części ceremonii  zebrani obejrzeli specjalnie na tą okazję przygotowaną prezentację oraz wysłuchali wiązanki piosenek zaprezentowanych przez Gabrielę Głuch oraz Annę Dejneko z Zespołu Wokalnego działającego przy GOK w Koroszczynie. Uroczystości zakończyła wspólna sesja zdjęciowa.

77,690,755 unikalne wizyty