MENU

SKRZYNKA PODAWCZA

EPUAP2
ePUAP ESP:
/2074hufjl4/skrytka

WYKAZ NUMERÓW

Wykaz numerów Urzedu Gminy Terespol

ZADAJ PYTANIE WÓJTOWI

OFERTY INWESTYCYJNE

GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ


Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

GMINNE CENTRUM KULTURY


Gminne Centrum Kultury

EKO-BUG

ZWIĄZEK GMIN WIEJSKICH

CEIDG

CENTRALNA EWIDENCJA I INFORMACJA O DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ

mikroporady.pl

SKORZYSTAJ Z USŁUG PUBLICZNYCH

PANEL DLA NIEDOWIDZĄCYCH


Standardowa

Niedowidzący

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ


BIP

Transmisja online RADY GMINY TERESPOL


Sesja on-line

OSTRZEŻENIE POGODOWE

BIP

BIEŻĄCA OCENA JAKOŚCI WODY


Roczna jakość wody

Zadania współfinansowane z państwowych funduszy celowych i budżetu państwa


Projekty fundusze celowe

Projekty współfinansowane przez Unię Europejską


Projekty UE

MIGAM PANEL

Obsługa osób głuchoniemych

USŁUGI OBYWATEL.GOV.PL

KARTA DUŻEJ RODZINY

KARTA DUŻEJ RODZINY

GMINNY PORTAL MAPOWY

Gminny Portal Mapowy

PORTAL MAPOWY

Geoportal

BADAM SIĘ, WIĘC MAM PEWNOŚĆ


BADAM SIĘ, WIĘC MAM PEWNOŚĆ

Deklaracja dostępności

POLECAMY:

PRZEBUDOWA DRÓG WEWNĘTRZNYCH W LECHUTACH DUŻYCH I W POLATYCZACHDrukuj

  • 27/06/2025 13:04:30

W dniu 26 czerwca 2025 r. zostały zawarte dwie umowy, które dotyczą zadań pn. „Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w Lechutach Dużych” (droga wewnętrzna na dz. nr ew. nr 51/1 i 51/2, obr. Lechuty Duże)  i „Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w Polatyczach” (droga wewnętrzna na dz. nr ew. nr 38/2, obr. Polatycze), która jest realizowana w ramach zadania inwestycyjnego pn. Budowa i przebudowa dróg dojazdowych do gruntów rolnych.

Realizacja poszczególnych zadań obejmuje:

-  przebudowę odcinka drogi wewnętrznej łączącej ul. Janowską w  Lechutach Dużych z ul. Sportową w Łobaczewie Małym o długości ok. 258 mb  i szerokości jezdni 4 m wraz z ułożeniem nowej nawierzchni asfaltowej za kwotę: 235 496,45 zł brutto;

- przebudowę drogi wewnętrznej w Polatyczach na odcinku o długości 295 m i szerokości jezdni 4,5 m, wraz z ułożeniem nowej nawierzchni asfaltowej oraz budowa zjazdów za kwotę 322 215,51 zł brutto.

Wykonawcą jest Konsorcjum firm: Lider: PPHU TRANSBET Marian Wojtiuk, ul. Grzybowa 52a oraz PPHU TRANSBET Wojtiuk Sp. jawna ul. Grzybowa 52a, 21-500 Biała Podlaska, który wyłoniony został w wyniku rozstrzygnięcia zamówienia publicznego. Termin wykonania w ciągu trzech miesięcy od dnia podpisania umowy.

Realizacja dwóch zadań jest w całości finansowana ze środków budżetu Gminy Terespol.

101,915,990 unikalne wizyty