EPUAP2

OSTRZEŻENIE POGODOWE

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021

NSP2021

Zadania współfinansowane z państwowych funduszy celowych i budżetu państwa

Projekty fundusze celowe

Projekty współfinansowane przez Unię Europejską

Projekty UE

RODZINNY DZIEŃ DZIECKA W NEPLACHDrukuj

• 04/06/2012 14:57:49

RODZINNY DZIEŃ DZIECKA W NEPLACH

W dniu 3 czerwca 2012 r. przy pięknej słonecznej pogodzie, na terenie Szkoły Podstawowej im. J.U.Niemcewicza w Neplach odbył się Rodzinny Dzień Dziecka. W programie znalazło się wiele atrakcji i konkursów. Na scenie wystąpiły  zespoły z Gminnego Ośrodka Kultury w Koroszczynie – zespół muzyczno – wokalny, a zaraz po nim zaprezentował swoje popisy taneczne Break Dance zespół EAST BORDER CREW.  Później scena należała do dzieci, które startowały w konkursie wokalnym „Åšpiewać każdy może” oraz konkursie muzycznym „Jak to leciało?”.

Największych emocji dostarczyły gry i zabawy sportowe, m.in. wyścig w workach, przeciąganie liny, kręcenie hula–hop, rzut beretem do celu, bieg z dzieckiem „na barana, napełnianie butelek wodą połączone z biegiem, przenoszenie dzieci „pod ręce” lub w kocu. W tych konkurencjach brały udział całe rodziny, wszyscy świetnie się bawili. Poza tym najmłodsi mogli bez żadnych opłat korzystać z atrakcji wesołego miasteczka tj. zjeżdżalni, trampoliny i „rodeo”. Dzieci a nawet niektórzy dorośli mieli pomalowane buzie: w serca, flagi, kwiatki, okulary, piłki itp. A ponieważ impreza trwała kilka godzin, dla każdego dziecka organizatorzy zapewnili bezpłatnie hot-doga i napój.

Koszty wesołego miasteczka, posiłków i nagród w konkursach poniosła Gmina Terespol, natomiast napoje i cukierki zafundowała Rada Rodziców.

Dzień Dziecka był okazją do wręczenia nagród uczniom biorącym udział w konkursie ogłoszonym przez Wójta Gminy Terespol: dla najmłodszych konkurs plastyczny „Obrazek z wycieczki po Gminie Terespol” i dla uczniów klas I-VI – konkurs wiedzy o Gminie Terespol i samorządzie terytorialnym. Oto  laureaci etapu szkolnego:

Kl.0-II Kl.IV -VI
I miejsce -