MENU

SKRZYNKA PODAWCZA

EPUAP2
ePUAP ESP:
/2074hufjl4/skrytka

WYKAZ NUMERÓW

Wykaz numerów Urzedu Gminy Terespol

ZADAJ PYTANIE WÓJTOWI

OFERTY INWESTYCYJNE

GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ


Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

GMINNE CENTRUM KULTURY


Gminne Centrum Kultury

EKO-BUG

ZWIĄZEK GMIN WIEJSKICH

CEIDG

CENTRALNA EWIDENCJA I INFORMACJA O DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ

mikroporady.pl

SKORZYSTAJ Z USŁUG PUBLICZNYCH

PROJEKT WROTA LUBELSZCZYZNY


Wrota Lubelszczyzny

PANEL DLA NIEDOWIDZĄCYCH


Standardowa

Niedowidzący

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ


BIP

Transmisja online RADY GMINY TERESPOL


Sesja on-line

OSTRZEŻENIE POGODOWE

BIP

BIEŻĄCA OCENA JAKOŚCI WODY


Roczna jakość wody

Zadania współfinansowane z państwowych funduszy celowych i budżetu państwa


Projekty fundusze celowe

Projekty współfinansowane przez Unię Europejską


Projekty UE

MIGAM PANEL

Obsługa osób głuchoniemych

USŁUGI OBYWATEL.GOV.PL

KARTA DUŻEJ RODZINY

KARTA DUŻEJ RODZINY

GMINNY PORTAL MAPOWY

Gminny Portal Mapowy

PORTAL MAPOWY

Geoportal

BADAM SIĘ, WIĘC MAM PEWNOŚĆ


BADAM SIĘ, WIĘC MAM PEWNOŚĆ

Deklaracja dostępności

POLECAMY:

II LETNI FESTIWAL BIEGÓW "WROTA WOLNOŚCI"Drukuj

  • 15/09/2014 15:08:35

W dniu 14.09.2014 r. w Kobylanach odbył się II Festiwal Biegów „Wrota wolności”. Na starcie w ośmiu konkurencjach biegowych stanęło ok. 200 zawodników. Wszyscy, którzy dotarli do mety otrzymali pamiątkowe medale, a na zwycięzców czekały puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Organizatorów. Dodatkową atrakcją była loteria przeprowadzona wśród wszystkich uczestników biegów. Oprócz tego najmłodsi mieli okazję bezpłatnie poskakać na trampolinie lub skorzystać ze zjeżdżalni, a także wziąć udział w zabawach prowadzonych przez animatorów. Każdy z biegaczy mógł pokrzepić się wojskową grochówką z kuchni polowej. 

Poniżej, zgodnie z pkt. III Regulaminu biegów, publikujemy wyniki zwycięzców w poszczególnych biegach  oraz czasy osiągnięte przez poszczególnych biegaczy w biegach na 3,333 km i biegu głównym na 10 km.

 
 LISTA ZWYCIĘZCóW

 

Bieg PRZEDSZKOLAKA (2010 i młodsi) 100 m

Miejsce

Imię nazwisko

Miejscowość

Czas

I.

Szpura Maciej

Biała Podlaska

24,81

II.

Machnowski Jakub

Terespol

24,88

III.

Kochanowski Michał

Biała Podlaska

25,88

 

Bieg PRZEDSZKOLAKA (2008, 2009) 200 m

Miejsce

Imię nazwisko

Miejscowość

Czas

I.

Caban Michał

Kobylany

43,36

II.

Cygan Jakub

Małaszewicze

44,49

III.

Wowczeniuk Michał

Małaszewicze

44,78

 

Bieg JUNIORA (2005-2007 dziewczęta) 500 m

Miejsce

Imię nazwisko

Miejscowość

Czas

I.

Ostapczuk Marta

Kobylany

02:04.94

II.

Rudaś Dominika

Siedlce

02:11.69

III.

Wegiera Natalia

Koroszczyn

02:13.36

 

Bieg JUNIORA (2005-2007 chłopcy) 500 m

Miejsce

Imię nazwisko

Miejscowość

Czas

I.

Moroz Wiktor

Małaszewicze

01:58.10

II.

Machnowski Kacper

Terespol

01:59.32

III.

Siergiej Krystian

Włodawa

02:01.99

 

Bieg JUNIORA (2002-2004 dziewczęta) 1000 m

Miejsce

Imię nazwisko

Miejscowość

Czas

I.

Szpura Julia

Biała Podlaska

04:12.04

II.

Popis Julia

Małaszewicze

04:26.46

III.

Buch Ewa

Kobylany

04:36.02

 

Bieg JUNIORA (2002-2004 chłopcy) 1000 m

Miejsce

Imię nazwisko

Miejscowość

Czas

I.

Reluga Jakub

Biała Podlaska

03:40.34

II.

Więcek Jakub

Kobylany

03:53.55

III.

Korneluk Michał

Terespol

03:55.16

 

Bieg NORDIC WALKING kobiety

Miejsce

Imię nazwisko

Miejscowość

Czas

I.

Jendruchniewicz Katarzyna

Międzyrzec Podlaski

23:16.19

II.

Mandziuk Marta

Biała Podlaska

24:17.46

III.

Mandziuk Magdalena

Biała Podlaska

24:32.99

 

Bieg NORDIC WALKING mężczyźni

Miejsce

Imię nazwisko

Miejscowość

Czas

I.

Wetoszka Piotr

Biała Podlaska

20:50.72

II.

Piech Krzysztof

Biała Podlaska

21:03.88

III.

Mackiewicz Dariusz

Kodeń

21:12.63

 

Bieg na 3,333 km do lat 16 - kobiety

Miejsce

Imię nazwisko

Miejscowość

Czas

I.

Pilipczuk Klaudia

Terespol

14:24.91

II.

Szpura Anna

Biała Podlaska

15:50.77

III.

Szpura Julia

Biała Podlaska

16:00.98

 

Bieg na 3,333 km do lat 16 - mężczyźni

Miejsce

Imię nazwisko

Miejscowość

Czas

I.

Sosidko Bartek

Terespol

11:48.66

II.

Jankowski Wojciech

Koroszczyn

13:28.95

III.

Jankowski Mateusz

Koroszczyn

13:31.90

 

Bieg na 3,333 km lat 17 i więcej - kobiety

Miejsce

Imię nazwisko

Miejscowość

Czas

I.

Duchnowska Julita

Biała Podlaska

15:28.96

II.

Słupska Patrycja

Rakowiska

15:35.11

III.

Kaciuczuk Katarzyna

Kodeń

15:37.66

  

Bieg na 3,333 km lat 17 i więcej – mężczyźni

Miejsce

Imię nazwisko

Miejscowość

Czas

I.

Sepczuk Adam

Kobylany

13:36.86

II.

Halicki Andrzej

Biała Podlaska

13:50.26

III.

Gajda Mateusz

Borki

14:06.88

 

Bieg GŁóWNY na 10 km - kobiety

Miejsce

Imię nazwisko

Miejscowość

Czas

I.

Trzaskalska Iza

Terespol

40:53.25

II.

Tabulska Katarzyna

Terespol

50:27.71

III.

Pucer Krystyna

Terespol

1 h 13:41.50

 

Bieg GŁóWNY na 10 km - mężczyźni

Miejsce

Imię nazwisko

Miejscowość

Czas

I.

Piech Kacper

Biała Podlaska

34:35.18

II.

Zięba Piotr

Lublin

37:06.84

III.

Pakuła Paweł

Wisznice

37:08.74

 

POZOSTAŁE CZASY ZAWODNIKóW OSIĄGNIĘTE

W POSZCZEGóLNYCH KATEGORIACH

87,714,419 unikalne wizyty