MENU

SKRZYNKA PODAWCZA

EPUAP2
ePUAP ESP:
/2074hufjl4/skrytka

WYKAZ NUMERÓW

Wykaz numerów Urzedu Gminy Terespol

ZADAJ PYTANIE WÓJTOWI

OFERTY INWESTYCYJNE

GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ


Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

GMINNE CENTRUM KULTURY


Gminne Centrum Kultury

EKO-BUG

ZWIĄZEK GMIN WIEJSKICH

CEIDG

CENTRALNA EWIDENCJA I INFORMACJA O DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ

mikroporady.pl

SKORZYSTAJ Z USŁUG PUBLICZNYCH

PROJEKT WROTA LUBELSZCZYZNY


Wrota Lubelszczyzny

PANEL DLA NIEDOWIDZĄCYCH


Standardowa

Niedowidzący

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ


BIP

Transmisja online RADY GMINY TERESPOL


Sesja on-line

OSTRZEŻENIE POGODOWE

BIP

BIEŻĄCA OCENA JAKOŚCI WODY


Roczna jakość wody

Zadania współfinansowane z państwowych funduszy celowych i budżetu państwa


Projekty fundusze celowe

Projekty współfinansowane przez Unię Europejską


Projekty UE

MIGAM PANEL

Obsługa osób głuchoniemych

USŁUGI OBYWATEL.GOV.PL

KARTA DUŻEJ RODZINY

KARTA DUŻEJ RODZINY

GMINNY PORTAL MAPOWY

Gminny Portal Mapowy

PORTAL MAPOWY

Geoportal

BADAM SIĘ, WIĘC MAM PEWNOŚĆ


BADAM SIĘ, WIĘC MAM PEWNOŚĆ

Deklaracja dostępności

POLECAMY:

WARSZTATY FILMOWE W GMINIEDrukuj

  • 12/11/2014 01:00:00

Entuzjaści pracy z kamerą mogli „ od kuchni” zobaczyć jak wygląda praca operatora, reżysera czy dziennikarza, oraz spróbować swoich sił w realizacji wywiadu, reportażu czy filmu.

W dniach 18 – 19 października w Urzędzie gminy Terespol w Kobylanach odbyły się warsztaty telewizyjne i filmowe dla dzieci i młodzieży z terenu gminy.

Podczas warsztatów dzieci miały również możliwość rozwijania zainteresowań plastycznych i artystycznych. W przystępny sposób mogły zapoznać się z prostymi programami do poklatkowej animacji komputerowej, tworząc ciekawe animacje poprzez darmowe programy. Jednak z całą pewnością największą atrakcją była zabawa w telewizję, dzieci realizowały różne programy, np. Top model,  talk show „U rudej”, spot o gminie czy film niemy, próbując swoich sił jako aktorzy, realizatorzy zdjęć, dźwiękowcy czy  reżyserzy.

Na planie nie zabrakło przebrań, peruk i rekwizytów filmowych np. filmowy klaps, czy reżyserski megafon, który cieszył się dużym zainteresowaniem. Podsumowaniem tej niesamowitej (jak wynika z relacji dzieciaków)  przygody, było wręczenie dyplomów i wspólne oglądanie zrealizowanych materiałów.

Warsztaty zostały  zrealizowane na zlecenie Urzędu Gminy. Do realizacji tego projektu zaprosiliśmy osoby, które od lat związane są z realizacją materiałów filmowych, prasowych, którym świat mediów jest  dobrze znany. Byli to:

Michał Baranowski  - Operator kamery, montażysta, grafik komputerowy, fotograf.

Od kilkunastu lat współpracuje z ogólnopolskimi stacjami telewizyjnymi (TVP, POLSAT, TVN, DISCOVERY).Realizował materiały filmowe m.in. dla "MAGAZYNU EKSPRESU REPORTERóW” TVP 2, „PUNKT WIDZENIA” TVP 1, „PO ZMIERZCHU” TVP 2)

Marek Mikielewicz - Socjolog, dziennikarz prasowy i telewizyjny, wykładowca w  Wyższej Szkole Gospodarki. Reporter i prezenter TVP S.A., przygotowywał materiały: dla „WIADOMOŚCI”, „PANORAMY”, „TELEEXPRESU”, TVP INFO, "TVP POLONIA. Autor materiałów informacyjnych i wielu programów telewizyjnych.


ALBUM ZDJĘĆ

 

MATERIAŁY FILMOWE ZREALIZOWANE PRZEZ UCZESTNIKóW WARSZTATóW TELEWIZYJNYCH, KTóRE ODBYŁY SIĘ W DNIACH 18 – 19 PAŹDZIERNIKA BR. W URZĘDZIE GMINY TERESPOL.


87,829,406 unikalne wizyty