MENU

SKRZYNKA PODAWCZA

EPUAP2
ePUAP ESP:
/2074hufjl4/skrytka

WYKAZ NUMERÓW

Wykaz numerów Urzedu Gminy Terespol

ZADAJ PYTANIE WÓJTOWI

OFERTY INWESTYCYJNE

GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ


Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

GMINNE CENTRUM KULTURY


Gminne Centrum Kultury

EKO-BUG

ZWIĄZEK GMIN WIEJSKICH

CEIDG

CENTRALNA EWIDENCJA I INFORMACJA O DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ

mikroporady.pl

SKORZYSTAJ Z USŁUG PUBLICZNYCH

PROJEKT WROTA LUBELSZCZYZNY


Wrota Lubelszczyzny



BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ


BIP

PANEL DLA NIEDOWIDZĄCYCH


Standardowa

Niedowidzący

Projekty współfinansowane przez Unię Europejską


Projekty UE

MIGAM PANEL

Obsługa osób głuchoniemych

USŁUGI OBYWATEL.GOV.PL

Sesja Rady Gminy Terespol

BEZPŁATNY SYSTEM SMS

FACEBOOK

GMINA TERESPOL NA FACEBOOK


FACEBOOK

KARTA DUŻEJ RODZINY

KARTA DUŻEJ RODZINY

GMINNY PORTAL MAPOWY

Gminny Portal Mapowy

PORTAL MAPOWY

Geoportal



HARMONOGRAM ODBIORU ODPADÓW KOMUNALNYCH

« Październik 2020 »
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Rozkład jazdy


Rozkład jazdy

BADAM SIĘ, WIĘC MAM PEWNOŚĆ


BADAM SIĘ, WIĘC MAM PEWNOŚĆ

PRAWA PACJENTA


 Biuro Rzecznika Praw Pacjenta

POGODA

RADA GMINY TERESPOL

Przewodniczący Rady Gminy Terespol – Mieczysław Romaniuk

Wiceprzewodniczący Rady Gminy Terespol – Marek Kuć

tel. 834112046
e-mail:
rada@gminaterespol.pl

 

KOMISJA REWIZYJNA

 

Imię i nazwisko radnego

Funkcja

1.

Jan Krzyżanowski

Przewodniczący

2.

Janusz Semeniuk

Wiceprzewodniczący

3.

Łukasz Dragun

członek

4.

Gabriel Gryciuk

członek

5.

Zenobia Kopeć

członek

6.

Jolanta Gawryluk

członek

7.

Jarosław Wasil

członek

8.

Adam Sepczuk

członek

9.

Mirosław Kijuk

członek

10.

Adam Moroz

członek

11.

Józef Śreniawski

członek

12.

Andrzej Jawtoszuk

członek

13.

Kazimierz Dyczkowski

członek



 

KOMISJA BUDŻETOWO-FINANSOWEJ I SPRAW SPOŁECZNYCH

 

Imię i nazwisko radnego

Funkcja

1.

Jolanta Gawryluk

Przewodniczący

2.

Zenobia Kopeć

Wiceprzewodniczący

3.

Adam Sepczuk

członek

4.

Janusz Semeniuk

członek

5.

Mirosław Kijuk

członek

6.

Józef Śreniawski

członek

7.

Jan Krzyżanowski

członek

8.

Adam Moroz

członek

9.

Marek Kuć

członek

10.

Andrzej Jawtoszuk

członek

11.

Kazimierz Dyczkowski

członek

 

 

KOMISJA SKARG, WNIOSKÓW I PETYCJI
 

Imię i nazwisko radnego

Funkcja

1.

Adam Sepczuk

Przewodniczący

2.

Mirosław Kijuk

Wiceprzewodniczący

3.

Janusz Semeniuk

członek

4.

Adam Moroz

członek

5.

Jan Krzyżanowski

członek

6.

Andrzej Jawtoszuk

członek

7.

Jolanta Gawryluk

członek

8.

Józef Śreniawski

członek

9.

Kazimierz Dyczkowski

członek

53,396,930 unikalne wizyty